Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraina: Atak granatnikiem na polski autokar. Wycieczka samorządowców z Lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2017 r. o 18:08 Powrót do artykułu
UPA znowu w natarciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg wie co jest dla nas dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jest Polak prawdziwy z Lublina i my wszystkie Polaki popieramy Rosja i Putin a ukry to banderowce i mordercowie,oni napadli na Kryma i Donbasa i Rosja musiała bronić cywilów!Nikt z moich sąsiadów w Lublinie nie popiera ukrow,NATO,UE ani jankesów,wszyscy popieramy naszych przyjaciół Rosjan!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja toże jest Polak z Lublina,liubliniakowiec prawdziw,i potwierdza ja że my tu wszystkie kochamy Putin i Rosja a jankesy,ukry,natowce są u nas w pogardzie i my ich w żopach mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy aby napewno ta wycieczka była opłacona z prywatnych pieniędzy, proszę o sprawdzenie instytucji  nadrzednych skąd pochodziły pieniądze, bo jesteśmy jako polacy na każdym kroku oszukiwani, samo mówienie w obecnym czasie nie wystarczy, bo nawet z różańcem w ręku kłamią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zrozumiałe ,że ten naród to bandyci i oni Polskę i Polaków lekceważą.Dziwnie niezrozumiałe jest to dla naszych władz.Przez nich nie mamy rurociągu gazowego przez nasz kraj ,a zatem płacimy za gaz najwyższą cenę w Europie.Przez dziwne zachowania wobec Ukrainy Rosja nam rzuca kłody pod nogi.Po co i za co Ukraińców gloryfikować,jak oni tego nie chcą? Jedyna i jedna zmiana musi się opamiętać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruskie gollumy mąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dooo napisał:
czy aby napewno ta wycieczka była opłacona z prywatnych pieniędzy, proszę o sprawdzenie instytucji  nadrzednych skąd pochodziły pieniądze, bo jesteśmy jako polacy na każdym kroku oszukiwani, samo mówienie w obecnym czasie nie wystarczy, bo nawet z różańcem w ręku kłamią
 możesz apelować, fundacja wolności już o to nie zapyta, będzie dręczyła pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skłócanie Ukrainy i Polski to od dziesięcioleci plan Kremla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Skłócanie Ukrainy i Polski to od dziesięcioleci plan Kremla
 Czy w twojej rodzinie to dziedziczne czy tylko ty jesteś mądry inaczej, bardziej delikatnie głupoty nazwać nie potrafię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Putin był, ten sam Putin co paradyje w mundurze SS Galicja i ten sam co Banderze pomniki stawia we Lwowie !!!! Pisory to wasi koledzy banderowcy byli, nigdy wam nie wybaczymy bratania się z tym bydłem !!!! Przyjdzie jeszcze czas rozliczenia oj przyjdzie, zdrajcy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co jechać do jawnych wrogów. W Polsce za gwiazdę Dawida narysowaną kredą na murze cały mośkowy świat robi krzyk jaki to antysemityzm. I gdzie tu symetria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać Ukrainiec to zawsze będzie wróg. Strzelają do naszych autokarów, niedawno ktoś bombę podłożył Po cholerę jeżdzić do tej dziczy? Jak nie umią uszanować Polaka, to niech siedzą w cholerę sami. Pozamykać granicę, zabić dechami i zapomnieć. Świat właśnie do tego będzie zmierzał przez tych wszystkich zamachowców. Sami sprawią, że narody będą się izolować, zacznie się wyganianie obcych i zabijanie granic dechami na cztery spusty. Bo ludzie chcą spokojnie żyć a nie być narażeni na zamachy dla jakichś chorych idei w tych chorych ciapatych i innych nienawidzących pokoju łbach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smród kremlowskich onuc wali na wszystkie strony...a pfuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć mózg wielkości wróblego gówienka by nie widzieć że za tym stoją rosjanie-"bohaterowie"z Katynia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-"Czy w twojej rodzinie to dziedziczne czy tylko ty jesteś mądry inaczej, bardziej delikatnie głupoty nazwać nie potrafię." Ty ruska świnio poszukaj sobie jakiegoś mózgu w promocji,kup go sobie i włóż do czaszki,bo na razie widać że nic tam nie masz;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem lublinian i wszyscy lubliniany popieramy Rosje i Putina a nie jankesów,ukrów i zbrodniarzów z NATO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
-"Czy w twojej rodzinie to dziedziczne czy tylko ty jesteś mądry inaczej, bardziej delikatnie głupoty nazwać nie potrafię." Ty ruska świnio poszukaj sobie jakiegoś mózgu w promocji,kup go sobie i włóż do czaszki,bo na razie widać że nic tam nie masz;).
 Nie nazywaj mnie gnido o ukraińskich korzeniach ruską świnią jestem Polakiem od dziada pradziada. D E B I L U czy ruscy stawiają na ukrainie pomniki banderowcom czy ruscy nazywają ulice ich nazwiskami czy ruscy organizuja tam marsze ze sztandarami splamionymi krwią czy ruscy nie wpuszczaja tam naszych historyków i archeologów ? Rusz tą mózgownicą choć o drobinę, zrzucanie wszystkiego na Rosjan jest bardzo wygodne, widziałeś film jak ta chołota niszczy samochód polskich profesorów z KUL jak zrywa z nich ubrania i wywleka na ziemię krzycząc śmierć polskim lachom WIDZIAŁEŚ !!! To było w zeszłym roku na ich przejściu granicznym, to też byli rosjanie ? Rosjanom powinniśmy być wdzięczni za unicestwienie besti stepana bandery (pecjalnie z małej litery) szkoda że nie sięgaja do Kanady tam jeszcze żyją inne bestie. Mam nadzieję że dzięki postępowi naukowemu uda ci się przeszczepić kiedyś mózg bo obecny oprucz sterowania funkcjami życiowymi żadnej roli więcej nie spełnia. Wracaj na wschód tam twoje miejsce tu jesteś tylko w gościach i nie wypowiadaj się na nieznane tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej nie byli Rosjanie, tylko rezuny spod znaku wideł. Każdy kto mieszka w rejonie przygranicznym, wie że oni nie darzą sympatia polaków. Gdyby nie biedronki i inne lidle, zaden z nich by tu nie przyjechał. zwrot vat dla "p;odróżnych" robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby napić się ukraińskiej wódy nie trzeba granicy przekraczać! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...